FAQ: Nejčastěji kladené otázky

Pokud odpověď zde nenajdete, napište nám...

Cenové podmínky

U všech druhů seminářů zasíláme fakturu pro bezhotovostní platbu se splatností 14 dní. S ohledem na genitální legislativu nepřijímáme platby v hotovosti.
U otevřených seminářů (tedy přístupných široké veřejnosti) se cená odvíjí od počtu účastníků a s každým dalším je cena vyšší (nebo nižší u nižšího počtu). U seminářů uzavřených, které připravujeme na míru, nemá nižší počet účastníků na cenu vliv, neb cena je stanovena za školicí den a skupinu, nikoli za osobu. Fixní náklady, jakými jsou lektorné a cestovné, se nemění při 9 účastnících nebo 14 účastnících. Lektor ze sebe vydává stejný výkon bez ohledu na počet osob ve skupině.
Cena zahrnuje lektorské zajištění, dopravu a ubytování lektora, učební materiály a drobné motivační odměny. Cena nezahrnuje: zajištění školicích prostor a potřebné techniky, DPH.

Realizace seminářů

Kromě tří otevřených seminářů (viz sekce Otevřené semináře) realizujeme všechny jako uzavřené (zakázkové) v sídle objednatele. Na Vás tak je zajistit školicí místnost s dataprojektorem, plátnem a zpravidla flipchartem a nadchnout své kolegy pro proces vzdělávání (pro jejich posunutí ve znalostech a dovednostech o mílový krok dál). Na nás je lektorské zajištění.
Několik dní před seminářem Vás požádáme, aby všichni přihlášení účastníci uzavřeli své případy a mohli se tak s čistou hlavou věnovat jeho průběhu, nemuseli odbíhat a vyřizovat rozdělanou práci. Během semináře využijeme Vaši techniku pro promítání, plátno a flipchart. Pro lektora prosíme 3 šálky kávy a 2 mlíčka (ne najednou). Po semináři Vás požádáme o zaslání seznamu účastníků v členění: titul, jméno, příjmení, e-mailová adresa.
Používáme hodnocení seminářů elektronickou formou. Každý z účastníků obdrží hodnotící formulář, aby mohl zhodnotit přínos akce pro sebe a definovat, jakým směrem by se rád dál rozvíjel.

Nenašli jste odpověď na svou otázku? Napište nám...