Náš příběh

Historie vzdělávání začíná v roce 2014, kdy pro veřejnost a městské úřady realizujeme několik počítačových kurzů pro začátečníky a pokročilé a seminář Úprava písemností podle normy. Mezitím, co počítačové kurzy nabízí řada vzdělávacích společností, s uzavřeným seminářem úpravy písemností jsme na trhu vzdělávání první a dlouhou dobu také jediní. Díky velmi nevšednímu pojetí semináře – vysoké odbornosti, použitému humoru, interakci s publikem – poptávají zákazníci i další témata pojatá nevšedním způsobem. Po 10 letech nabízíme kolem stovky velmi netradičných témat i témat tradičních pojatých velmi nevšedně. Seminář Etiketa a normy v písemném styku – úpravy písemností podle normy je však celých 13 let na špici poptávaných seminářů.

„Je hanba, že se někdo dovede namáhat po mnoho let, aby se stal dobrým lékařem, obhájcem, učitelem nebo geometrem, a přitom není ochoten namáhat se příslušně dlouhý čas, aby se stal dobrým člověkem.“ (Galén)

11588
Absolventů seminářů
32
Nevšedních lektorů
99
Akčních témat
113
Stálých zákazníků

„Každý, s kým se v životě potkám, mě v něčem předstihuje. Tak se od něho učím.”

Ralph Waldo Emerson

Kdo jsme?

Tým lektorů od 30 do 77 let, který UMÍ a UMÍ PŘEDAT informace podle druhu své odbornosti. Zakládáme si na tom, aby seminář byl svižný, akční, zábavný, ale přitom neztrácel ani kousek na své odbornosti. V praxi se tak můžete setkat s velmi akčními lektory, kteří školí etiketu, sexuální harašení, akademii zad, český jazyk pro Čechy, mozkový jogging a mnoho dalšího.

Vidíš-li, že se člověk mýlí, nehněvej se na něho! Pomni, že není možné mýlit se schválně. (Epiktetos)

Co děláme?

Akademie nevšedního vzdělávání, s. r. o., se snaží být nevšední tematicky i metodicky. Nabízíme témata, která jinde nenajdete, např. Akademie zad, Škola gentlemanů, Sexuální harašení, Jak se nezbláznit, ... Již více než 4 200 absolventů zanechalo hodnocení našich seminářů s 97% spokojeností. Mezi naše klienty patří softwarový gigant Unicorn, a. s., Úřad vlády České republiky a desítky úřadů veřejné správy. Semináře realizujeme jako uzavřené v sídlech společností nebo úřadů pro jejich zaměstnance. Tím se zvyšuje efektivita vzdělávání a snižuje průměrná cena.

Lež se stává pravdou, až když lidé začnou v ni věřit. (asijské přísloví)

Seznamte se s naším týmem